Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO, müşterilerimiz için hatırı sayılır bir satış artışı, karlılık ve maliyet verimliliği ile sonuçlanan görünür ve etkili bir arama varlığı sunar. Diğer optimizasyonlarla birleştirildiğinde, sitenizin kullanıcı deneyimi ve organik arama sonuçlarındaki performansı üzerinde dikkate değer bir etkisi olabilir.

Çevrimiçi Varlık Analizi & Denetimi

Özel sistemlerimiz ile gelişmiş izleme çözümleri ve özel özellikleri içerir. Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, sitenizi ve kampanyanızın endüstrinizi daha iyi anlayabilmesi için yaptığı araştırmayı içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazarınızdaki mevcut pozisyonunuzu da belirler.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)

Ziyaretçilerinizi uzman ekibimizle müşterilere dönüştürün. Web sitenizi analiz edip uygun bir dönüşüm oranı stratejisi geliştireceğiz. CRO ayrıca, web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışların, tıklama oranlarının ve diğer tanımsız hedeflerin artmasına yardımcı olur.

Google AdWords

Google AdWords, arama motoru reklamları (SEA) online pazarlamanın etkili bir metodudur. Sonuçlarınız arama motorlarının sonuç sayfalarında hedeflediğiniz yeri alacak, siz sadece hedeflenmiş ve reklamınıza yapılan tıklamaların parasını ödeyeceksiniz.

Yerel SEO

Yerel SEO, web sitenizi yerel girişlerin en üstüne çekerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir şirketiniz varsa, pazarınızı hedefleyen demografik hedefine ulaşmak için şirketinizi kuracak özel hedefli yerel sıralamalarla sitenize coğrafi olarak alakalı trafik gerekir. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde sıradışı listeler kazanmak.

YUKARI
Arrow